Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES

Przekaż spadek

Pragniemy zwrócić Twoją uwagę na możliwość uwzględnienia w testamencie Stowarzyszenia SPES. Wiemy, że Twoi bliscy są dla Ciebie najważniejsi dlatego o nich pamiętaj w pierwszej kolejności spisując testament. 

Będziemy wdzięczni jeśli dołączysz naszą organizację do swoich spadkobiorców. To dobra inwestycja na przyszłość i w ludzi. Wspólnie zmieniajmy jakość życia osób niepełnosprawnych, ubogich, znajdujących się w dramatycznej sytuacji życiowej. 

Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnym SPES jest uczestnikiem kampanii Napisz Testament, organizowanej przez Fundację Otwarte Forum. Daje to gwarancję działania zgodnie z prawem i zasadami etycznymi. Twój zapis testamentowy będzie wykorzystany zgodnie z Twoją intencją. 

Chętnie spotkamy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania. Możesz także napisać lub zadzwonić. 

Opiekun Darczyńcy

Joanna Mazurek
spes@spes.org.pl

tel. 695 384 502

 

spisz testament

 

Wspiera nas Narodowy Instytut Wolności

logo programu rozwoju organizacji obywatelskichUdział w Kampanii Napisz Testament jest finansowany z dotacji uzyskanej w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO) na lata 2018 - 2030, realizowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. SPES realizuje zadanie publiczne pod tytułem: Zabezpieczenie przyszłości - tworzenie nowej placówki Stowarzyszenia SPES.