Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES

Przekaż 1% podatku

Przekaż 1% podatku podopiecznym Stowarzyszenia SPES. Dzięki Twojej pomocy możemy działać skuteczniej oraz objąć opieką większą ilość potrzebujących. 1% podatku możesz przekazać dla SPES wpisując w zeznaniu podatkowym nasz numer KRS 00000 14574.

Blisko 600 osób uzyskuje bezpośrednią pomoc SPES w ciągu każdego roku. Wspieramy osoby niepełnosprawne intelektualnie, dzieci w ciężkim stanie klinicznym, osoby znajdujące się w niedostatku i trudnej sytuacji życiowej. Twoje wsparcie będzie trwale zmieniać rzeczywistość. Dowiedz się, jak procentuje Twoje wsparcie na przykładzie rodziny małej Michelle - stypendystki naszego Programu Pomocy Dzieciom w ciężkim stanie klinicznym…


W uzyskiwaniu środków z 1% podatku wspiera nas od lat IPS Przedsiębiorstwo Informatyczne, które jest twórcą programu PITy. To program z najdłuższą w Polsce tradycją w elektronicznym rozliczaniu podatków. Co więcej, IPS jest jedynym podmiotem komercyjnym działającym na rynku usług informatycznych, który od wielu lat, systematycznie i całkowicie bezinteresownie wspiera liczne lokalne organizacje pozarządowe w uzyskiwaniu odpisów z 1% podatku. Najnowsza wersja programu IPS PITy funkcjonującą pod nazwą Asystent PIT jest obecnie produktem Fundacji Nasza Szkoła i zawiera intuicyjny kreator zeznań podatkowych. Dziękujemy Autorom oprogramowania i gorąco zachęcamy do pobierania i udostępniania!


logo

zdjęcie 1%zdjęcie 1%