Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES

Kartki zrobione z sercem

Wykonali kartki świąteczne w rekordowej ilości oraz osobiście dostarczyli do ministerstwa w Warszawie. Uczestnicy Ośrodka Terapii SPES, osoby niepełnosprawne intelektualnie sprostali wyzwaniu i zrealizowali zamówienie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jesteśmy dumni. 

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej SPES wykorzystali wieloletnie rękodzielnicze doświadczenie w 100%. Zrealizowali największe jak dotąd zlecenie. Zaczynali od 300 kartek. Potem było zlecenie na 1300 sztuk. Tym razem pobili rekord i przygotowali blisko 3000 pięknych kartek z motywem wielkanocnym. Ogromną satysfakcją było dla nich to, że mogli osobiście pojechać do Warszawy i przekazać zamówienie. Spotkali się też z wicepremierem, ministrem kultury prof. Piotrem Glińskim, który osobiście oprowadził ich po ogrodach MKIDN.
kartki dla ministerstwakartki dla ministerstwakartki dla ministerstwakartki dla ministerstwakartki dla ministerstwakartki dla ministerstwakartki dla ministerstwakartki dla ministerstwakartki dla ministerstwakartki dla ministerstwakartki dla ministerstwa