Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES

Przedsiębiorcy o wielkim sercu

Wolontariusze Stowarzyszenia SPES wzięli udział w Nocy Wolności. To bal patriotyczny i dobroczynny organizowany przez Fundację Dobroczynnosc.com. Na rzecz stypendystów Programu Pomocy Dzieciom Maciej Gnyszka, prezes Towarzystw Biznesowych S.A. przeprowadził aukcję charytatywną. Dziękujemy!

Świętowaliśmy Niepodległość podczas balu Noc Wolności w gronie osób, którym bliskie są wartości patriotyczne i chrześcijańskie. Znaczną część gości stanowili właściciele firm i przedsiębiorcy, najczęściej zrzeszeni w Towarzystwach Biznesowych S.A., które sprawują patronat nad Programem Pomocy Dzieciom w ciężkim stanie klinicznym. Pan Maciej Gnyszka jest Ambasadorem Programu. 
podczas licytacji charytatywnej
Bal był okazją, aby wyrazić dumę z polskości. Poprzedził go Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego, podczas którego w licznych panelach dyskusyjnych omawiane były tematy polskiego biznesu i idei patriotycznych w gospodarce. Przedsiębiorcy dzielili się swoimi pomysłami na rozwój polskich firm. Poznaliśmy także historie polskich firm, które osiągnęły sukces także na rynkach zagranicznych.
 
W jaki sposób taka wiedza jest przydatne dla nas jako organizacji pozarządowej? Uczy innego sposobu myślenia, refleksji, że pieniądze od darczyńców to ich krew, pot i łzy, a więc tym bardziej doceniamy ich pomoc finansową i dbamy o to, aby każdy grosz przeznaczyć dla potrzebujących w mądry sposób. 
Podziękowania także dla portalu VisitZakopane, który podarował przedmiot na licytację – voucher na pobyt w Zakopanem o wartości 1000 zł.